OFERTA-05/2021/0-142 - praca - Pielęgniarka

Informacje podstawowe

Nr ref.wew: OFERTA-05/2021/0-142
Data ważności od: 05-01-2021
Data ważności do: 31-03-2021

Dane oferty

Typ oferty: praca
Stanowisko: Pielęgniarka
Branża: ochrona zdrowia
Zakres obowiązków: Klient ProworkPl MED, prywatny, kameralny ośrodek opieki długoterminowej dla seniorów w Warszawie/ Bemowo świadczący opiekę dla ok 60 pacjentów, zatrudni pielęgniarkę do pracy z podopiecznymi seniorami, głównie z demencją i Alzheimerem. Główne obowiązki to monitorowanie procedur medycznych, zarządzanie personelem, zarządzanie budżetem, dbanie o komunikację i pozytywne relacje z pacjentami i ich rodzinami, dbanie o ustalone standardy procedur medycznych i usług ośrodka. Praca na pełny etat 160 godz/ mies lub ilość godzin do ustalenia na kontrakt. Mile widziani absolwenci Pielęgniarstwa, doświadczenie związane z pracą w prywatnym sektorze usług medycznych będzie dodatkowym atutem, pracodawca zapewnia szkolenia związane z długoterminową opieką nad osobami starszymi.
Co oferuje: - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat lub umowa zlecenie/ kontraktowa wynagrodzenie 5400 etat/ lub kontrakt/ zlecenie - Elastyczny grafik - zmiany 12 godzinne. - Pakiet pracowniczy, w tym prywatna opieka lekarska - finansowanie szkoleń zawodowych i specjalizacji dla pielęgniarek
Kraj: POLSKA
Województwo: MAZOWIECKIE
Miejscowość: Warszawa

Wymagania odnośnie kandydata

Wymagane wykształcenie:
  • Wydział: Instytut Medyczny,

Informacje o pracodawcy

Nazwa firmy/Pracodawcy: Prowork PL
Opis firmy: Profesjonalny dobór personelu medycznego. We recruit Doctors, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl).
Kraj: POLSKA
Województwo: MAZOWIECKIE
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 00-040
Adres: Warecka 8/46

Informacje o sposobie aplikacji

Sposób aplikacji: W przypadku zainteresowania pracą jako Pielęgniarz/ Pielęgniarka Warszawa, zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz swoje CV. Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek / pielęgniarzy w Polsce. Skontaktuj się z ProworkPL MED i podaj swoje preferowane wynagrodzenie i inne kryteria! Pomożemy Ci w doborze zaufanego pracodawcy! Wybierz najlepszą ofertę pracy dla pielęgniarki i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

© 2013 PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku

projekt i wykonanie: OPTeam S.A.

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celach informacyjnych
Dane techniczne zawarte na stronie www.pwsz.pl mają wyłacznie informacyjny charakter
i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (Art.66 par.1)