OFERTA-30/2020/79-8 - staż - Specjalista Seo

Informacje podstawowe

Nr ref.wew: OFERTA-30/2020/79-8
Data ważności od: 30-11-2020
Data ważności do: 28-02-2021

Dane oferty

Typ oferty: staż
Stanowisko: Specjalista Seo
Branża: technologie informatyczne
Zakres obowiązków: Budowanie ruchu na stronie i poszukiwanie nowych jego źródeł - Zarządzanie kampaniami AdWords - Samodzielna optymalizacja kodu na stronach internetowych pod kątem wytycznych wyszukiwarek - Współpraca przy rozbudowie narzędzi i aplikacji wspomagających serwis - Analizowanie efektywności działań i tworzenie wyczerpujących raportów
Co oferuje: Bezpłatny staż na okres 3. miesięcy z możliwością późniejszego zatrudnienia. Praca zdalna!
Kraj: POLSKA
Województwo: WIELKOPOLSKIE
Miejscowość: Poznań

Wymagania odnośnie kandydata

Wymagane umiejętności:
  • MS Excel: Zaawansowany
Wymagane doświadczenie: 2 (lata)

Informacje o pracodawcy

Nazwa firmy/Pracodawcy: Gazetkomat
Opis firmy: Gazetkomat to internetowa platforma dla każdego łowcy okazji oraz dla osób, które na co dzień opiekują się domowym budżetem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy platformę, gdzie znaleźć można gazetki promocyjne, aktualne oferty, rabaty i promocje z wielu różnych sklepów. Wszystko to w jednym miejscu.
Kod pocztowy: 61-622
Adres: https://www.gazetkomat.pl/

Informacje o sposobie aplikacji

Sposób aplikacji: Zgłoszenia proszę przysyłać mailowo.
Link do strony rekrutacji: https://www.gazetkomat.pl/